Strona w Twoim języku

Wstęp

 

Witamy serdecznie !

 

Miło nam poinformować, że LUNATIC MEDIA rodzi się w nowej formie na bazie kilku starszych inicjatyw, w które byliśmy zaangażowani w przeszłości.

Takie projekty jak choćby DECEASED zine na początku lat 90-tych, czy później MOONLIGHT PRODUCTIONS, znane są części old-school'owej metalowej gwardii.

Od 4 lat pracujemy nad montażem metalowych materiałów video, które zarejestrowaliśmy podczas muzycznych wydarzeń. Doskonałym przykładem jest letni festiwal muzyki ekstremalnej OBSCENE EXTREME FESTIVAL, który odbywa się w Republice Czeskiej w lipcu każdego roku.

Pracujemy również nad realizacją i przygotowaniem materiałów DVD kilku znanych zespołów, których nazwy będą przedstawione wkrótce.

Z wielką przyjemnością polecamy długo oczekiwane DVD PUTRID PILE nagrane i zrealizowane przez zespół Lunatic Media. DVD zatytułowane "Live At Obscene Extreme 2011", a wydane zostało w maju 2012 przez amerykańską Sevared Records!

Ponadto chcielibyśmy zaprosić Was do odwiedzenia zapowiadanej sekcji „Metal Serwis”, gdzie możecie znaleźć tony informacji związanych z wieloma zespołami, ich albumami, wytwórniami płytowymi i kompletnymi informacjami związanych z ich historią oraz realizacjami. Ponadto przeprowadzamy wywiady zarówno z zespołami jak i szefami wytwórni płytowych. I wreszcie, choć nie mniej ważne, recenzje płyt oraz relacje z koncertów.

Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną - zachęcamy do regularnego sprawdzania zawartości - strona jest często aktualizowana.

 

Pozdrawiamy

Andy / Lunatic Media